CİHAN GRUP HAKKINDA

CİHAN GRUP’ta bulunan şirketlerden CİHAN BETON 2000 yılında Bursa’da kurulmuş Bursa’da bu alanda ilk çalışmaları yapan kişi özelliğiyle ön planda olan kuruculardan Yaşar CİHAN 1983 yılından bu yana hazır beton sektöründe çalışmaktadır

2007 yılında PAMUKOVA Hazır Beton İnşaat Taşımacılık San.A.Ş CİHAN GRUP bünyesine katılmıştır.

2012 yılında hizmete açtığı İnegöl beton santral tesisi üretim kapasitesini artırarak emin adımlarla ilerlemektedir.

CİHAN GRUP 2007 yılında DEMİRTAŞ AGREGA Asfalt Madencilik Nakliye İnşaat San A.Ş. Şirketi Bursa Ocağını, 2008 yılında da DEMİRTAŞ AGREGA Osmaneli Bilecik Tesislerini bünyesine katmıştır.

ZİRVE YOLUNDA

Sektörde Tercih Edilen Kuruluş Olma - 20 Yıl
Uzman Kadro İle Çalışma - 18 Yıl
Pazar Araştırması - 15 yıl
Teknoloji Kullanımı - 14 Yıl

2010 yılında da CİHANTAŞ Asfalt Nakliye, Madencilik, Hafriyat İnş. Taahhüt San.A.Ş CİHAN GRUP bünyesine katılmıştır. Kayapa bölgesinde ve 2012 yılında kurulan İnegöl tesisinde faaliyet gösteren ocaklar, Bursa’da sektörün önde gelen firmalarından biridir.

2005 yılında kurulan CİHAN GRUP kuruluşu olan ULUÇHAN İnşaat Taahhüt Hafriyat Nakliyat Turizm San. Ltd. Şti. İnşaat ve kömür sektöründe faaliyet göstermektedir.2005 yılı ile 2008 yılları arasında inşaat alanında, 2008’den itibaren de Kömür Sektöründe deneyimli kadrosu ile birlikte faaliyete başlamıştır. Müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak gören yaklaşımı sayesinde sağladığı güven ve müşteriden aldığı güç  ile kömür sektöründe seçkin bir yer edinmiştir.

CİHAN Grup ürünleri KGS Kalite Güvence Sistemi, G Uygunluk, CE Avrupa Standartları’na Uygunluk, TSE Uygunluk ile TSE İmalata Yeterlilik Belgelerine sahiptir. Altı ayrı laboratuvarında ürünleriyle ilgili deneyleri düzenli olarak yapmaktadır.

ŞİRKET KURUCUSUNDAN BİR SÖZ

İş sadece anlaşma yapmak değildir; iş harika ürünlere sahip olmak, harika mühendislik yapmak ve müşterilere muazzam hizmet sunmaktır.

Yaşar Cihan

Cihan Grup / Yönetim Kurulu Başkanı

0
Mutlu Müşteri
0
Tamamlanan Proje
0
%
Başarı Hedefi
0
%
Aynı Müşteri ile Çalışma

CİHAN GRUP

Vizyonumuz

Sektörümüzde,  önder ve tercih edilen kuruluş olarak, müşterilerimize daima kaliteli ve çevreye saygılı güvenilir ürün ve hizmet sunmaktır.

Misyonumuz

Kuruluşlarımızın yüksek teknolojiye sahip tesislerinde, kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği bilinciyle üretilen ürünlerimizi, zamanında müşterilerimize sunarak, sağlıklı ve sağlam yapılarda insanların huzur ve güven içerisinde yaşamalarını sağlamaktır.

BAZI PROJERİLERİMİZ...